Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ceny/domains/pelnosprawny.pl/public_html/include/inicjalizacja.php on line 9 Pelnosprawny.pl - portal randkowy dla osób niepełnosprawnych.

Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 6 Głosów: 4
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
14-03-2018 17:16
Blog użytkownika: Aniołek .....
A więc moja niepełnosprawność no to jedziemy z tym tematem. Zastanawiam się w zasadzie od samego początku, od dnia w którym dołączyłem do was do grona osób niepełnosprawnych dla czego wielu z nas patrzy na swoją niepełnosprawność jak na jakąś karę Boską czy inną cholerę i pewnie myślicie za jakie grzechy, za czyje winy mnie to spotkało? Ja patrzę na to nie co inaczej mianowicie po przez pryzmat swojego położenia w jakim się znalazłem, po przez swój spokój i swoje powiedzenie iż mogę wszystko ale nic nie muszę. Na prawdę odnoszę wrażenie że z góry zakładacie że niepełnosprawność to coś złego. Kurde ludzie po patrzcie na to z tej drugiej jaśniejszej strony, usiądźcie sobie czasem gdzieś na ławce czy przy ławce bo przecież nie oszukujmy się nie wszyscy z nas są chodzący i po obserwujcie sobie ludzi i świat. Po patrzcie jak wszystko żyje swoim własnym rytmem. cały Boży dzień można tak obserwować świat ale jest pewne zwierzę które żyje nie co inaczej miota się hałasu na robi, smrodu i nie p...     komentarzy (1)
Tytuł: Noc Tak sobie siedzę już k...     komentarzy (1)
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ceny/domains/pelnosprawny.pl/public_html/language/polski/index.php on line 684 Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL server host 'linkarz.nazwa3.pl' (2) in /home/ceny/domains/pelnosprawny.pl/public_html/language/polski/index.php on line 684 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ceny/domains/pelnosprawny.pl/public_html/language/polski/index.php on line 688 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ceny/domains/pelnosprawny.pl/public_html/language/polski/index.php on line 695