Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Profil: Sara ...
Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 6 Głosów: 2
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
23-10-2018 22:36
Profil: Sara ...
Nick: Seth
Imie: Sara
Nazwisko: ...
Szukam: kobieta
Wiek: 39
Orientacja sexualna: Hetero
Rasa: Biała
Budowa ciała: Normalna
Wzrost: 158
Waga: 56
Długość włosów: Średnie
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Niebieskie
Papierosy: Palę okazjonalnie
Alkohol: Nie piję
Religia: Inna
Wykształcenie: Wyższe
Region: pomorskie
Miasto: Gdynia
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Jaka jestem? hmmm cięta na facetów za wyjątkami nie licznymi, jeszcze bardziej cięta, wredna i podła w stosunku do kobiet zwłaszcza tych które bawią się innymi dobrze radzę uważać na to co robicie w szczególności co do jednej osoby. Po za tym jestem tu troszkę jak by w innym celu niż szukanie sobie kolejnego pacana czy idioty ale to wyjdzie z czasem zapewne, Jestem i trochę po będę więc możecie zacząć się wkurzać.

Mówiłam i nie trzeba było długo czekać a to początek i to taki słabiutki bo powstrzymał mnie jeden z uczestników forum ale mogę wam obiecać darowanego nie będzie. Na imię mam Sara.
Do wszystkich którym szwankuje rozum NIE SZUKAM FACETA.A jak czegoś chcesz to na pisz baranie jeden z trzecim a nie przegląd profili sobie urządzają co to jest galeria zdjęć??? A i jeszcze jedno jeśli nie masz odwagi pisać na forum to nie pisz do mnie nie lubię partyzantów.
Tak dla ciekawskich choruję na epilepsję lekooporną więc pewnie już się wystraszyliście a ja tam się nie boję choruje się i żyje się dalej takie życie.
Komentarze profilu:
13-07-2018 06:22
Hej Sara choć jesteśmy bardzo daleko, ale jesteś bardzo miła i spokojna a czy wiek by przeszkadzało bo dla mnie 6 lat to jeszcze nie przeszkadza a ty jak myślisz pozdrawiam?
25-10-2017 23:23
chciałbym pogadać bo chyba mamyte sama chorobę
11-07-2017 16:26
W końcu kobieta która pisze bardzo dobrze, bo skoro nie umie szanować się osoby chorej nie ważne na jaką chorobę jest chora ta osoba to sam siebie nie potrafi szanować
23-06-2017 15:01
pojechałaś po bandzie z tym opisem ;)
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)
Drzewiarze uzywaja szelki bezpieczenstwa aby uniknac upadku z wysokosci.   Producent ANNA Plandeki oferuje najlepszy asortyment plandek samochodowych.