Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 4 Głosów: 5
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
24-10-2019 16:35
Profil: 19agnieszka61
Nick: 19agnieszka61
Imie: GENOWEFA
Nazwisko: BOROWSKA
Szukam: kobiet
Orientacja sexualna: Hetero
Ostatni związek: 12-2001 - 06-2015
Rasa: Biała
Budowa ciała: Puszysta
Wzrost: 178
Długość włosów: Krótkie
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Piwne
Papierosy: Nie palę
Alkohol: Nie piję
Religia: Chrześcijaństwo
Wykształcenie: Średnie
Region: podlaskie
Miasto: Sejny
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Witam.Mam 57 lat,jestem od ponad dwóch lat po rozwodzie.Pracowałam przez 32 lata w służbie zdrowia,obecnie z powodu złego stanu zdrowia( chodzę o kulach) od ok.6 lat jestem na rencie inwalidzkiej ZUS.Mieszkam w malutkim miasteczku w woj.podlaskim.Szukam przyjaciół.Preferowani mężczyźni ale chętnie porozmawiam ze wszystkimi bo jestem z tych dużo gadających.Może też ci smutno i nie masz z kim porozmawiać?to jestem do dyspozycji.Odpowiadam na wszelkiego rodzaju próby kontaktu i jestem już teraz wdzięczna za chęć porozmawiania.
Komentarze profilu:
06-08-2018 14:05
Mój najdroższy!
Pozdrowienia dla ciebie, Nazywam się John William, mam nadzieję, że ta poczta będzie dla ciebie zdrowa i zdrowa i mam nadzieję, że możemy ustanowić serdeczny związek. Przeszedłem przez profil, który mówi o tobie dobrze na tej stronie i byłem pod wrażeniem, kiedy zobaczyłem twój profil i zdecydowałem się z Tobą skontaktować. Pragnę cię poznać, lubię szczerość, zaufanie, miłość, troskę, prawdę i szacunek. Mam wszystkie te cechy we mnie, życzliwie odpowiadasz na mnie poprzez moją prywatną skrzynkę e-mail (wjohnicholson@hotmail.com), abyśmy możemy lepiej poznać siebie. Mam nadzieję, że przeczytam ci, jeśli jesteś także zainteresowany. Dzięki i mam nadzieję, że wkrótce skontaktuję się z Tobą.
Pozdrowienia
John William
04-01-2018 11:29
Witam. Mariusz jestem. Mamy troszke wspólnego, bo i ja na rencie inwalidzkiej jestem, podobnie jak i Ty pracowałem w szpitalu. Będzie mi bardzo miło popisać z Tobą. Pozdrawiam cieplutko.
26-08-2017 22:12
Witam, jestem Charles i jestem tu nowy ... chciałabym mieć z tobą kilka słów i wiemy o sobie nawzajem, ale nie zawsze jestem tutaj ze względu na moją pracę; Napisz do mnie na Skype (live:usgen656) lub dodaj mnie na Hangout lub wyślij wiadomość e-mail z tym adresem (usgen656@gmail.com).
02-04-2017 16:23
Witam. jak się masz.
Mieszkam na Ukrainie. W Polsce są w maratonie dwa-trzy razy w roku. Lubię podróżować. praktykowanie polski
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)