Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Profil: Anna6r
Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 0 Głosów: 0
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
05-11-2018 11:19
Profil: Anna6r
Nick: Anna6r
Imie: Anna
Nazwisko: ukryte
Szukam: kobiet
Wiek: 36
Orientacja sexualna: Hetero
Status: zapytaj mnie
Ostatni związek: 03-2014 - 02-2015
Rasa: Biała
Budowa ciała: Normalna
Wzrost: 147
Długość włosów: Średnie
Kolor włosów: Brunet/Brunetka
Kolor oczu: Szare
Papierosy: Nie palę
Alkohol: Piję bardzo rzadko
Religia: Chrześcijaństwo
Wykształcenie: Wyższe
Region: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
NIE INTERESUJĄ MNIE RELACJE Z SEKSEM BEZ ZOBOWIĄZAŃ, ANI ŻYCIE W KONKUBINACIE !!! TO PRZEJAW SKRAJNEJ NIEDOJRZAŁOŚCI I EGOIZMU, POZBAWIONY ODPOWIEDZIALNOŚCI, KTÓRY MNIE PRZERAŻA! TAKIEMU STYLOWI ŻYCIA MÓWIĘ STANOWCZE - NIE !!!

Z zawodu jestem śpiewaczką operową, dlatego dobrze czuję się na scenie we współpracy z orkiestrą, lub pianistą, mając kontakt z publicznością.

Z kolei praca w teatrze z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie oraz w przedszkolu z dziećmi w normie rozwojowej pozwoliła mi odkryć nowe powołanie logopedyczne i zdobyć uprawnienia zawodowe w tym kierunku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w pracy z najmłodszymi, zyskałam wiele satysfakcji.

Jestem ambitna i ciekawa świata. Lubię podróżować i poznawać kulturę i obyczaje innych krajów.

W kontaktach międzyludzkich cenię sobie otwartość, szczerość, uczciwość, lojalność i zaufanie oraz akceptację. Jestem pozbawiona uprzedzeń. Niezwykle ważny jest dla mnie stosunek nowo poznanych ludzi do osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

W związku jest dla mnie istotne poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość i opiekuńczość oraz oparcie i siła charakteru. Muszę wiedzieć, że potencjalnemu partnerowi mogę zaufać i zaangażować się w trwałą relację, opartą przede wszystkim na przyjaźni. Odpowiedzialnie traktuję życie i tego samego oczekuję od potencjalnego partnera. W przyszłości nie wykluczam założenia rodziny, w tym również adopcji.

Nadrzędną wartością jest dla mnie małżeństwo, ponieważ regulacja prawna stanowi fundament bezpieczeństwa, zaś przysięga małżeńska zobowiązuje do życia w prawdzie i wierności z poszanowaniem godności małżonków.

Jestem wymagająca w stosunku do siebie i do innych, jak również świadoma swoich oczekiwań.

Szukam dojrzałego mężczyzny z silną psychiką i poczuciem odpowiedzialności; najlepiej z niepełnosprawnością fizyczną - brak, lub niedowład ręki, słaby wzrok, itp. - a nie dużego chłopca, który bawi się w dorosłość. Dlatego na wstępie odradzam kontakt ze mną egoistom, podrywaczom, Piotrusiom Panom, mami-synkom, tchórzom, wygodnickim, narcyzom, sadystom, zabawo-maniakom i seksoholikom.

Nie umawiam się z rozwodnikami i mężczyznami, posiadającymi dzieci - wyjątek stanowią wdowcy.

Na koniec dodam, że jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Szczegóły ujawnię przy bliższym poznaniu.
zz
Komentarze profilu:
22-09-2017 16:51
Aniu ja jestem człowiek w domu pracowity. ,Posprzątam i umiem ugotować, nie rarytasy, zwyczajny obiad, zupy dobre mi wychodzą, a i coś na drugie zawsze się znajdzie. czasem ciasto mogę upiec, też nie jakieś z wyższej klasy. Mieszkam z rodzicami, mama w kuchni pracowała, i to ona gotuje w domu. Wiele pomagam jej i obserwuję, dużo mi to dało.Masz trudne życie, ale iuż sporo się nauczyłaś, jak radzić sobie.Podziwiam, że jesteś odważna, masz studia,piękny zawód.Wiem, że potrzebna Tobie druga osoba która będzie Cię wspierać, pomagać w życiu i stanie się Przyjacielem,Partnerem, mężem.Wiem, że musisz facetowi Bezwzględnie zaufać, by móc liczyć na niego, w każdej chwili.
Nie wiem, czy pasowałbym do Twojego życia, kwestia dziecka, którego ja raczej mieć nie będę mógł.Z Miłości zrobiłbym wiele, a na pewno byłbym czuły, wrażliwy, dla Ciebie, a Przede wszystkim Opiekuńczym, Pomocnym.
Zobaczymy, jak Bóg tym pokieruje.Cześć, Zdrowia życzę.Anulko.
Szukam bratniej duszy, żony, bo nie chcę być sam, potrzebuję kobiety, bliskości, dotyku, tki jestem,.
21-09-2017 14:55
wow! jaka fajna dziewczyna się tu pojawila
15-09-2017 19:56
Dobry wieczór, zerknęłaś na mój profil, dziękuję. Mogę pokazać Tobie jak wyglądam,może zaciekawie Ciebie.Nie myślę o związku tak sobie.Dostałem w serce od kobiety, którą kochałem, a ona mnie Nie jak potem przyznała.Mogę wysłać moją fotkę na email, mój adaniek@op.pl albo zerknij na Facebook, Adam Kowalski Bielawa. Potrzebuję Miłości Prawdziwej, Nie Ściemy, Fałszu jak teraz otrzymałem.Nam Niepełnosprawnym w związkach nie jest łatwo, a znależć odpowiednią osobę na resztę życia, to już Cud. Jestem Katolikiem, nie tracę nadzieii, nawet w moim wypadku, po moich przejściach w życiu. Więcej powiem Tobie gdy napiszesz do mnie, czy może zasypiesz mnie pytaniami, bo Nie mam nic do ukrycia.Cześć , z Bogiem, Nieznajoma Aniu, chyba tak masz na imię.
26-08-2017 22:16
Witam, jestem Charles i jestem tu nowy ... chciałabym mieć z tobą kilka słów i wiemy o sobie nawzajem, ale nie zawsze jestem tutaj ze względu na moją pracę; Napisz do mnie na Skype (live:usgen656) lub dodaj mnie na Hangout lub wyślij wiadomość e-mail z tym adresem (usgen656@gmail.com).
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)