Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Profil: Dawid Kania
Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 5 Głosów: 2
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
25-03-2016 19:38
Profil: Dawid Kania
Nick: Dawid
Imie: Dawid
Nazwisko: Kania
Szukam: mężczyzn
Wiek: 28
Rasa: Biała
Budowa ciała: Szczupła
Wzrost: 176
Waga: 65
Długość włosów: Krótkie
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Niebieskie
Papierosy: Nie palę
Alkohol: Nie piję
Religia: Chrześcijaństwo
Region: dolnośląskie
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
jestem osobą niepełnosprawną o stopniu umiarkowanym. Jestem chłopakiem miłym zabawnym z poczuciem chumoru Myśląca o prawdziwym związku nie szukam zabawy ani rozrywki. Chce poznać dzięwcznę którą wie czego chce i dorzy do swego celu nie bawi się uczuciami. Wszystkich ciekawskich i chętnych zaprasza do podpisania i obejrzenie mego profilu: pozdrawiam
Komentarze profilu:
10-01-2018 06:27
Nazywam się Grace. Widziałem dzisiaj twój profil i stwierdziłem, że jesteś godny bycia moim, jak niektórzy, którzy mogą leżeć na jego ramionach tak długo, jak kocha, troszcząc się i drażniąc cię całą noc, wyślę ci kilka zdjęć proszę napisać bezpośrednio do mojej skrzynki pocztowej, ponieważ nie mam pełnego dostępu do tej strony, ponieważ ta strona nie pozwala mi wysłać Ci wiadomości dwa razy, więc napisz do mnie bezpośrednio w moim identyfikatorze pocztowym, który jest tym adresem. (Grace55dokie@gmail.com)


I am called Grace I saw your profile today and found you worthy to be mine as some one whom i can lay on his arms as long as love is concern, caring and teassing you all the night long, i will send you some pictures of mine please write direct to my mail box because I don't have full access to this site because this site will not allow me to send you message two times, so write to me direct in my mail id which is this mail address. (grace55dokie@gmail.com)
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)