Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Profil: Dominik_33
Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 0 Głosów: 0
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
20-08-2018 16:32
Profil: Dominik_33
Nick: Dominik_33
Imie: 18.08.1985
Nazwisko: ukryte
Szukam: mężczyzn
Orientacja sexualna: Hetero
Wzrost: 168
Waga: 40
Papierosy: Nie palę
Alkohol: Piję bardzo rzadko
Religia: Chrześcijaństwo
Wykształcenie: Wyższe
Co robię: Pracuje
Region: mazowieckie
Miasto: Radom
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Uczęszczałem do powszechnej szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego w Radomiu. Studiowałem Pedagogikę, na Radomskim Uniwersytecie i Interwencję kryzysową na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach. Obecnie Pracuje jako Analityk Internetowy dla prywatnej firmy.

Moje zainteresowania wiążą się z wieloma aspektami. Jest to psychologia, z racji wykształcenia, mam takie dziwne spojrzenie nie tylko na swoją niepełnosprawność jak i na otoczenie jakie mnie otacza. Staram się analizować, podchodzić pragmatycznie analitycznie do otoczenia do problemów które wiążą się z moją niepełnosprawnością. Swoje doświadczenie i wiedzę staram się wykorzystywać na co dzień, pomagając w prowadzeniu na portalach społecznościowych, grup poświęconych dysfunkcji której sam podlegam. Staram się dzielić doświadczeniami i wiedzą z innymi, aktywnie uczestniczę w rozmowach, starając się wesprzeć osoby, które tego potrzebują.
Często staram się aktywizować ruchowo, na tyle na ile mogę korzystam z pomocy fundacji zajmujących się aktywizacją zawodową i społeczną Osób niepełnosprawnych, korzystając ze szkoleń i kursów interpersonalnych i zawodowych takich jak na przykład tworzenie stron internetowych. Wykorzystując te umiejętności, administruje również forum internetowe, i fanpag Poświęcony japońskiej animacji. Pomagając w prowadzeniu portalu tematycznego o Anime. Interesuje mnie kultura i sztuka Japońska, dlatego angażuje się w tego rodzaju Hobby. W wolnych chwilach, piszę również wiersze, które dzięki pomocy fundacji zostały wydane w formie zbioru poezji.

Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce, Jest to porażenie spastyczne czterokończynowe poruszam się za pomocą wózka.
Komentarze profilu:
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)
Drzewiarze uzywaja szelki bezpieczenstwa aby uniknac upadku z wysokosci.   Producent ANNA Plandeki oferuje najlepszy asortyment plandek samochodowych.