Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 3.5 Głosów: 2
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
20-03-2020 00:22
Profil: Paweł Żaboklicki
Nick: Pawel0284
Imie: Paweł
Nazwisko: ukryte
Szukam: mężczyzn
Orientacja sexualna: Hetero
Status: zapytaj mnie
Rasa: Biała
Budowa ciała: Normalna
Kolor oczu: Zielone
Papierosy: Nie palę
Alkohol: Piję ale w normalnych granicach
Wykształcenie: Wyższe
Co robię: Pracuje
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa, Węgrów
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Nigdy nie przepuszczam w drzwiach kobiet, czasami je tylko popycham, żeby przewróciły się na progu, przez co mam ubaw do końca dnia. Jestem bardzo leniwy dlatego chcę żebyś codziennie mi gotowała obiadki a wieczorami robiła mi czułe masaże. Nie lubię po sobie sprzątać, więc będzie to zajęcie dla Ciebie. Kiedy kończę jeść jedzenie jest dosłownie wszędzie na moim ubraniu, na podłodze. Ale nie martw się to nie jest jeszcze najgorszy problem.

Jak już wspominałem nie lubię po sobie sprzątać, więc oczekuję że będzie robiła to za mnie mając przy tym bardzo zadowoloną minę. Nie piorę swoich rzeczy, więc to też będziesz musiała za mnie robić. Ale to nie wszystko oprócz tego, że musisz po mnie sprzątać gotować i prać, to musisz być też dla mnie miła i wszystkie rzeczy robić ze szczęściem na twarzy, bez żadnego marudzenia.

Musisz czerpać przyjemność z tego, że robisz po mnie tyle czynności. Musisz wręcz tryskać szczęściem z tego powodu. To musi być Twoje marzenie, musisz tego tak pragnąć jak tego, żeby twój facet wiedział jaka jest skuteczna forma sztuki uwodzenia dla Ciebie.

Nie jestem romantyczny, ani specjalnie miły i zawsze oczekuje sensacji i zaangażowania ze strony kobiety na pierwszej randce. A po wszystkim nie mam zamiaru zapraszać Cię do siebie na upojną noc!! Zapomnij !! Będziemy kochać się u Ciebie, przecież nie musisz wiedzieć, gdzie mieszkam, do niczego nie jest Ci ta wiedza potrzebna.

Kiedy zastanawiałem się jak napisać ten profil koleżanki podpowiedziały mi, że musi on zawierać kilka szczegółów. Podobno są one bardzo ważne i istotne. Miały na myśli:

1. Moje hobby
2. Moje życiowe osiągnięcia
3. Coś o sobie i coś co mnie wyróżnia spośród innych mężczyzn
4. Co mogę zaoferować kobiecie.

Jesteś gotowa, żeby się tego wszystkiego dowiedzieć?

To dobrze, zaczynam..

Nie mam żadnego szczególnego hobby poza tym, że uwielbiam leżeć na kanapie i oglądać telewizje od rana do nocy. Moim życiowym osiągnięciem będzie to, że znajdę atrakcyjną kobietę, która będzie mnie kochała za to, że po mnie sprząta, gotuje i troszczy się o mnie.
Ważne jest, żeby nie była o mnie zazdrosna, bo ja zawsze muszę mieć jakąś kobietę na boku.
Uważam, że bycie szczerym wobec kobiety jest bardzo ważne, więc nie zamierzam ukrywać przed moją dziewczyną żadnych moich kochanek.

Pewnie zastanawiasz się, co mnie wyróżnia od innych. Kompletnie nic!

Co mogę Ci zaoferować. Na pewno długie orgazmy, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że wcześniej ugotowałaś obiad, który mi smakował, a wieczorem zrobiłaś mi dobry masaż, który zachęcił mnie do kochania się z Tobą.

Nie chce wypisywać nic więcej o sobie, bo słyszałem, że kobiety nie lubią, kiedy facet się tak chwali i przesadnie popisuje.

No dobra dziewczyny możecie pisać do mnie wiadomości, ale tylko pod warunkiem, że jesteście bardzo ładne i atrakcyjne. Inaczej nawet nie czytajcie mojego profilu, bo ja naprawdę jestem bardzo wybredny w wyborze dziewczyny. Na pewno też nie zainteresuje się kobietami, które za dużo piją i nadmiernie kontrolują swoich facetów.

Komentarze profilu:
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)