Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 0 Głosów: 0
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
14-07-2018 18:01
Profil: WESTLIFEMYLOVE
Nick: WESTLIFEMYLOVE
Imie: Robert
Nazwisko: ukryte
Szukam: mężczyzn
Wiek: 30
Rasa: Inna
Budowa ciała: Normalna
Wzrost: 188
Waga: 60
Długość włosów: Krótkie
Kolor włosów: Kasztan
Kolor oczu: Niebieskie
Papierosy: Nie palę
Religia: Chrześcijaństwo
Wykształcenie: Gimnazjalne
Region: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Jestem niepełnosprawny i upośledzony umysłowo w stopniu umiarkowanym. Moja niepełnosprawność polega na tym że mam trudności w porozumiewaniu się z ludźmi z powodu choroby psychicznej, a jak rozmawiam z kimś to nie potrafię, czegoś powiedzieć i wytłumaczyć. Szukam dziewczyny do stałego związku i przyjaźni która będzie trwała 50 lat, a nie 2 miesiące. Interesuje mnie poważny związek. Nie szukam przygody ani zabawy.
Szukam przyjaźni z dziewczyną która nigdy mnie nie zostawi i nie opuści. Chcę żeby przyjaźń trwała 50 lat a nie 2 miesiące. Wiem że przyjaźń to jest z osobą którą znam od wielu lat. A nie obcą osobą. To osoba której powiem wszystko, o której wiem wszystko. Osoba która zna mnie na wylot. Jest to osoba którą traktuję jak własną siostrę w przypadku dziewczyn. Przyjaciel to ktoś, na kim zawsze mogę polegać, ktoś komu ufam, komu powierzyłbym własne życie, to ktoś kto wie, że jeśli będzie potrzebował mojej pomocy, to z końca świata przybędę by mu pomóc. Przyjacielem nie stajesz się dlatego, że tak chcesz. Przyjaźń nie rodzi się z jednego listu a z wielu przeżytych lat, i wiedzy o tym jaką osobą jest ten lub ta, która nazywa się przyjacielem. Żeby móc nazwać kogoś przyjacielem to pierw trzeba poznać daną osobę, a im dłużej ją poznajesz to mniej więcej wiesz czy możesz uznać ją za swojego przyjaciela. Przyjaźń może spotkać nas jednego razu i trwać przez całe życie, już na zawsze, i na całą wieczność, aż po kres. Jeśli masz pytania do mnie to pytaj o wszystko co chcesz wiedzieć. Chcę z Tobą rozmawiać o wszystkim.
Nie mam zaufania do ludzi których nie znam, i jestem nieufny bo wiele razy zawiodłem się na ludziach. Ale wiem że jeśli chcę kogoś nazwać przyjacielem to najpierw muszę poznać daną osobę, a im dłużej ją poznaję to mniej więcej wiem czy mogę uznać ją za przyjaciela.
Komentarze profilu:
28-07-2014 18:36
Cześć? jestem Joy, jestem zadowolony nam być przyjaciółmi,
dzielić się pomysłami, kultura, obraz, jeśli nie masz nic przeciwko,
Spróbuj odpowiedzieć na mnie z powrotem bezpośrednio z moim e-mailem
(Joy4God30@yahoo.com) dla lepszego i bardziej
komunikacja.

Proszę nie kontaktować się mnie tutaj na Facebooku,
bezpośrednio na mój adres e-mail z
(Joy4God30@yahoo.com) ok.
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)