Randki dla osób niepełnosprawnych. Portal randkowy


Prezenty:
pusto :(
Ulubione zasoby:
Oceń profil:
średnia ocena: 0 Głosów: 0
Ostatnie akcje:
(informacje dla zalogowanych)
Ostatnio aktywny:
03-10-2015 14:50
Profil: Artur Smolarski
Nick: artuur22
Imie: Artur
Nazwisko: ukryte
Szukam: mężczyzn
Region: lubuskie
Tel: Dane dostępne dla VIP
Skype: Dane dostępne dla VIP
GG: Dane dostępne dla VIP
Komentarze profilu:
10-01-2018 06:24
Nazywam się Grace. Widziałem dzisiaj twój profil i stwierdziłem, że jesteś godny bycia moim, jak niektórzy, którzy mogą leżeć na jego ramionach tak długo, jak kocha, troszcząc się i drażniąc cię całą noc, wyślę ci kilka zdjęć proszę napisać bezpośrednio do mojej skrzynki pocztowej, ponieważ nie mam pełnego dostępu do tej strony, ponieważ ta strona nie pozwala mi wysłać Ci wiadomości dwa razy, więc napisz do mnie bezpośrednio w moim identyfikatorze pocztowym, który jest tym adresem. (Grace55dokie@gmail.com)


I am called Grace I saw your profile today and found you worthy to be mine as some one whom i can lay on his arms as long as love is concern, caring and teassing you all the night long, i will send you some pictures of mine please write direct to my mail box because I don't have full access to this site because this site will not allow me to send you message two times, so write to me direct in my mail id which is this mail address. (grace55dokie@gmail.com)
(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj się lub zarejestruj profil)
Drzewiarze uzywaja szelki bezpieczenstwa aby uniknac upadku z wysokosci.   Producent ANNA Plandeki oferuje najlepszy asortyment plandek samochodowych.